Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Hipocentrum Koryčany – Licence, D, B, hobby + SAWRR, ČJF

4 května @ 8:00 - 5 května @ 20:00

Výsledky závodů D

Výsledky Pidilidi

Scoresheety Koryčany B

Scoresheety Koryčany D

Scoresheety Koryčany Pidi

2024-4,5-05 Hipocentrum Koryčany

201 Amatér Reining All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)162.5
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)162.5

211 Amatér Western Pleasure All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Alena Králíková (N Somnia Fancy)15
Marie Ludvíčková (Tullamore)12
Linda Macáková (Sensation Hollywood)24
Sabina Kreizlová (Helešicová) (BEAUTY FACE BEATRIS)21
Lada Hejnová (Sensational Cadillac)33
Sabina Kreizlová (Helešicová) (BEAUTY FACE BEATRIS)42
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)51

221 Amatér Trail All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)161.5
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)170
Tereza Koupová (Crazy Pistol)258.5
Alena Králíková (N Somnia Fancy)270
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)369.5
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)356.5
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)469
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)454.5
Jana Kordíková (R Smart Topsail Cody)469
Linda Macáková (Sensation Hollywood)668.5
Lada Hejnová (Sensational Cadillac)768.5
Zuzana Větrová (Rainbow Lucky Time)867.5
Viktória Pohorelcová (MELL BLUE DANCING)964.5
Tereza Koupová (Crazy Pistol)1064
Jezdec (Kůň)PořadíBody
Tereza Žárská (Kam Dusty Enterprise) D 0

222 Amatér In Hand trail

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Oujezská (Sudden Red Sensation)172
Klára Vyskupová (Moonshine Joe )168
Karolína Janáková (Silver King Of Rock)271
Adéla Šedová (Miley Gooding Ideal)266.5
Kateřina Picková Klementová (Edgar Doc Heart)369.5
Kateřina Picková Klementová (Edgar Doc Heart)364
Viktória Pohorelcová (Pretty Only Travel)467.5
Klára Vyskupová (Moonshine Joe )554
Vanessa Marie Wojnarová (My Little Dandeliom)643.5

231 Amatér Western Horsemanship All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Linda Macáková (Sensation Hollywood)174
Marie Ludvíčková (Tullamore)173.5
Jana Kordíková (R Smart Topsail Cody)274
Adéla Šedová (Little Marlen)271
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)368
Alena Králíková (N Somnia Fancy)372
Sabina Kreizlová (Helešicová) (BEAUTY FACE BEATRIS)453
Lada Hejnová (Sensational Cadillac)471.5
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)571
Sabina Kreizlová (Helešicová) (BEAUTY FACE BEATRIS)670
Monika Šenková (Little Marlen)768
Zuzana Větrová (Rainbow Lucky Time)867

238 Amatér Showmanship at Halter All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Lucie Poláková (Im Rockin Lacey)174.5
Alena Králíková (N Somnia Fancy)177
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)264
Lucie Poláková (Im Rockin Lacey)273
Tereza Koupová (Crazy Pistol)357.5
Tereza Koupová (Crazy Pistol)362
Kateřina Štěpánková (ANNIE MINUTE)455
Karolína Janáková (Silver King Of Rock)554
Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Oujezská (Sudden Red Sensation) D 0

246 Amatér Ranch Riding

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Monika Šenková (Little Marlen)173
Monika Postavová (AP Geronimo Spirit NJ)170.5
Jakub Kautský (SK Chic Sparkness )272.5
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)269
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)359
Monika Šenková (Little Marlen)368.5
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)467
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)566

301 Mládež Reining All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Saša Marcinková (Original Good Sign)162

311 Mládež Western Pleasure All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Kateřina Čejková (Moka Martini)14
Kateřina Čejková (Moka Martini)13
Adéla Varmužová (RG Color Bar)23
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)22
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)32
Adéla Varmužová (RG Color Bar)31
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo)41

321 Mládež Trail All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo)168.5
Kateřina Brunová (Menny Jack)172.5
Karolína Mišurcová (Black Chex Cherokee)267
Karolína Krejčí (Smart Silver Glo)267
Karolína Holá (Jane´s Yogi Jess)366.5
Jezdec (Kůň)PořadíBody
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo) D 0

328 Mládež Ranch Trail All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)176
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo)170.5
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo)270.5
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)267.5
Emílie Kelblová (Roderick Flower)352
Karolína Holá (Jane´s Yogi Jess)367
Natálie Smutná (Shiny Lovely Zip)455
Vanda Černá (Lara)467
Natálie Smutná (Shiny Lovely Zip)565

331 Mládež Western Horsemanship All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Kateřina Čejková (Moka Martini)185
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)181.5
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)274
Kateřina Čejková (Moka Martini)279
Kateřina Brunová (Menny Jack)377.5
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)473.5
Jezdec (Kůň)PořadíBody
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo) D 0

338 Mládež Showmanship at Halter All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Natálie Smutná (Shiny Lovely Zip)181
Kateřina Brunová (Menny Jack)185
Anna Palasová (Zippos King Of Fire)281
Kateřina Čejková (Moka Martini)280
Adéla Varmužová (RG Color Bar)377
Kateřina Čejková (Moka Martini)380.5
Anna Palasová (Only a Cowboy)472
Adéla Varmužová (RG Color Bar)480
Kateřina Brunová (Specialdaddyprincess)565
Kateřina Brunová (Hotrods Cool Dot)579.5
Anna Palasová (Only a Cowboy)678
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo)664
Natálie Smutná (Shiny Lovely Zip)772.5
Monika Chvátalová (SK Smart Sayo)860
Eliška Heřmanská (Jane´s Yogi Jess)954

345 Mládež Ranch Rail Pleasure

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Varmužová (RG Color Bar)15
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)14
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)24
Adriana Bravencová (Shining Mickey)23
Nella Nováčková (Dry Little Smartin)33
Karolína Holá (Jane´s Yogi Jess)32
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)42
Vanda Černá (Lara)41
Lucie Hartmannová (AP Smart Top Dunnit)51

346 Mládež Ranch Riding All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)174.5
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)177.5
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)273.5
Adriana Bravencová (Shining Mickey)271.5
Adéla Varmužová (RG Color Bar)370
Lucie Votánková (Happys Rebel Heart)368
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)469.5
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)471.5
Nella Nováčková (Dry Little Smartin)568.5
Karolína Holá (Jane´s Yogi Jess)568
Lucie Hartmannová (AP Smart Top Dunnit)668.5
Emílie Kelblová (Roderick Flower)757.5
Lucie Votánková (Happys Rebel Heart)845

352 Mládež Hunter Under Saddle All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Varmužová (RG Color Bar)13
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)15
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)22
Anna Palasová (Zippos King Of Fire)24
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)31
Kateřina Brunová (Anastacia Sensation)33
Adéla Varmužová (RG Color Bar)42
Eliška Heřmanská (Jane´s Yogi Jess)51

353 Mládež Hunt Seat Equitation All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Varmužová (RG Color Bar)179
Adéla Varmužová (RG Color Bar)173.5
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)273
Anna Palasová (Zippos King Of Fire)272
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)366
Nella Nováčková (Invitation Krymsun)370

401F Otevřená Freestyle Reining All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)168

401J Otevřená Reining Junior

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Irena Machalíková (Original Good Sign)166.5

401S Otevřená Reining Senior

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Antonín Solanský (TOPSAIL GUN RDS)169.5
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)264.5

411J Otevřená Western Pleasure Junior

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Alena Králíková (N Somnia Fancy)14
Monika Jančíková Brunová (Moka Martini)12
Monika Jančíková Brunová (Moka Martini)23
Petr Jančík (Specialdaddyprincess)21
Eliška Macková (Poláčková) (BEST OF BLUE BARS)32
Petr Jančík (Specialdaddyprincess)41

411S Otevřená Western Pleasure Senior

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Petr Jančík (Special Impulsions)14
Petr Jančík (Anastacia Sensation)12
Petra Poláčková (Sensational In Red)23
Marie Ludvíčková (Tullamore)21
Linda Macáková (Sensation Hollywood)32
Lada Hejnová (Sensational Cadillac)41

421J Otevřená Trail Junior

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Monika Jančíková Brunová (Moka Martini)168.5
Monika Jančíková Brunová (Moka Martini)170
Petr Jančík (Specialdaddyprincess)267.5
Eliška Macková (Poláčková) (BEST OF BLUE BARS)269
Alena Králíková (N Somnia Fancy)369
Petr Jančík (Specialdaddyprincess)468.5
Zuzana Větrová (Rainbow Lucky Time)568
Viktória Pohorelcová (MELL BLUE DANCING)667
Petr Jančík (Happys Rebel Heart)766
Jakub Kautský (SK Chic Sparkness )863.5

421S Otevřená Trail Senior

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Petr Jančík (Special Impulsions)176.5
Kateřina Brunová (Menny Jack)170.5
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)271.5
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)269
Linda Macáková (Sensation Hollywood)371
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)364.5
Petra Poláčková (Sensational In Red)470.5
Tereza Koupová (Crazy Pistol)460
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)568

422 Otevřená In Hand trail

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Viktória Pohorelcová (Pretty Only Travel)170
Petr Jančík (Hotrods Cool Dot)270
Karolína Janáková (Silver King Of Rock)369
Kateřina Picková Klementová (Edgar Doc Heart)469
Soňa Vybíralová (Brablíková) (CHAMLIE NIMBLE FOREVER)567.5
Adéla Oujezská (Sudden Red Sensation)667.5
Klára Vyskupová (Moonshine Joe )767
Vanessa Marie Wojnarová (My Little Dandeliom)866.5
Anna Palasová (Only a Cowboy)966.5

428 Otevřená Ranch Trail All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Petra Šotkovská (Jane´s Yogi Jess)170.5
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)178
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)269.5
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)272
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)368
Tereza Koupová (Crazy Pistol)371
Jakub Kautský (SK Chic Sparkness )461
Lucie Rádlová (Little Marlen)463
Monika Postavová (AP Geronimo Spirit NJ)557.5
Ladislav Macek (Roderick Flower)560
Tereza Koupová (Crazy Pistol)655
Silvestr Malušek (LAST BIG SHAKE)658
Jan Smolík (SUNFIRE SHINIG SPARK)757.5
Silvestr Malušek (LAST BIG SHAKE)763
Petra Šotkovská (Siderit Sparkle Cody)856
Zdenka Juráňová (Red Dressed Sonya)874.5
Lucie Rádlová (Little Marlen)970
Martina Tvrdá Opravilová (RK Hanita)1043.5

431 Otevřená Western Horsemanship

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Alena Králíková (N Somnia Fancy)174
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)182
Monika Šenková (Little Marlen)273
Monika Jančíková Brunová (Moka Martini)280
Linda Macáková (Sensation Hollywood)372
Monika Šenková (Little Marlen)374
Zuzana Větrová (Rainbow Lucky Time)466
Marie Ludvíčková (Tullamore)469
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)566

438 Otevřená Showmanship at Halter All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Kateřina Čejková (Moka Martini)182.5
Kateřina Čejková (Moka Martini)185
Alena Králíková (N Somnia Fancy)278
Lucie Poláková (Im Rockin Lacey)276
Petr Jančík (Hotrods Cool Dot)373
Natálie Smutná (Shiny Lovely Zip)377
Natálie Smutná (Shiny Lovely Zip)461.5
Adéla Varmužová (RG Color Bar)476
Adéla Oujezská (Sudden Red Sensation)570
Tereza Koupová (Crazy Pistol)552
Lucie Poláková (Im Rockin Lacey)669
Soňa Vybíralová (Brablíková) (CHAMLIE NIMBLE FOREVER)764
Tereza Kreidlová (RR Hustler Joe)863
Tereza Koupová (Crazy Pistol)956
Jezdec (Kůň)PořadíBody
Kateřina Štěpánková (ANNIE MINUTE) D 0
Adéla Varmužová (RG Color Bar) D 0
Anna Palasová (Zippos King Of Fire) D 0

441 Otevřená Western Riding All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Petra Poláčková (Sensational In Red)169
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)171
Linda Macáková (Sensation Hollywood)268
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)265
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)367.5
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)451

445 Ranch Rail Pleasure

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Varmužová (RG Color Bar)16
Daniela Vaňková -Adámková (Lucky Toby Dream)17
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)25
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)26
Monika Postavová (AP Geronimo Spirit NJ)35
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)34
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)43
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)44
Petra Šotkovská (Siderit Sparkle Cody)53
Martina Tvrdá Opravilová (RK Hanita)52
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)62
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)61
Adriana Bravencová (Shining Mickey)71

446 Otevřená Ranch Riding All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)174
Anna Palasová (Docs Gotta Spook)175
Adéla Varmužová (RG Color Bar)272.5
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)275.5
Petra Šotkovská (Jane´s Yogi Jess)370
Kateřina Čejková (Twelve Twenty Whiz)372
Adriana Bravencová (Shining Mickey)469
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)468
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)568
Jakub Kautský (SK Chic Sparkness )567.5
Petra Šotkovská (Siderit Sparkle Cody)667
Martina Tvrdá Opravilová (RK Hanita)665.5
Kateřina Picková Klementová (Jazzy Doc Quackers)763.5

451 Otevřená Superhorse All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)155.5
Milan Dolínek (Skipa Bar Rock)167
Petra Šotkovská (Jane´s Yogi Jess)261
Jitka Říhová (Maggie Shining Star)338

452 Otevřená Hunter Under Saddle All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Adéla Varmužová (RG Color Bar)15
Adéla Hvozdenská (All The Diesel Needs)17
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)24
Anna Palasová (Zippos King Of Fire)26
Alena Králíková (N Somnia Fancy)33
Lucie Rádlová (Little Marlen)35
Lucie Rádlová (Little Marlen)42
Adéla Varmužová (RG Color Bar)44
Martina Tvrdá Opravilová (RK Hanita)51
Petra Šotkovská (Siderit Sparkle Cody)53
Marie Ludvíčková (Tullamore)62
Jezdec (Kůň)PořadíBody
Kateřina Brunová (Anastacia Sensation) D 0

453 Otevřená Hunt Seat Equitation All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Sophie Sobotková (Flash Those Chex)172
Petra Šotkovská (Siderit Sparkle Cody)171
Lucie Rádlová (Little Marlen)265
Anna Palasová (Zippos King Of Fire)269.5
Adéla Hvozdenská (All The Diesel Needs)366
Lucie Rádlová (Little Marlen)463.5
Marie Ludvíčková (Tullamore)561

461 Otevřená Barrel Race All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Martina Vrublová (Štěpánka)118.09
Nikola Heczková (Lady Pepper)218.56
Dita Vodičková (Roderick Flower)319.69
Jan Smolík (SUNFIRE SHINIG SPARK)419.88

471 Otevřená Pole Bending All Ages

Jezdec (Kůň)PořadíBody
Martina Vrublová (Štěpánka)123.84
Nikola Heczková (Lady Pepper)224.22
Jan Smolík (SUNFIRE SHINIG SPARK)327.25
Dita Vodičková (Roderick Flower)430.97

 

Propozice ke stažení :

Propozice Koryčany I

Úlohy ke stažení:

Patterny I

Patterny II


Úlohy na licence ke stažení:

Licence jezdce Horsemanship

Licence Showmanship at halter

Testy na licence ke stažení:

Test A

Test B 

Test C

Podrobnosti

Zahájení:
4 května @ 8:00
Ukončení:
5 května @ 20:00

Pořadatel

HIPOCENTRUM KORYČANY
Telefon:
733644900
Email:
info@hipo.cz
Webová stránka:
www.hipo.cz

Místo konání

HIPOCENTRUM KORYČANY
Zámecká 432
Koryčany, 76805 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
733644900
Webová stránka:
www.hipo.cz