Představujeme Vám závodní areály, ve kterých se můžeme potkávat na závodech pod hlavičkou WRC.

Děkujeme, že jste naší součástí.

Ranč je situován v krásném prostředí Beskyd na trase Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm, s nádherným výhledem na okolní hory a malebnou obec Kozlovice.

Tento ranč nabízí:

  • 3 stáje o kapacitě 24 (boxy o rozměrech 4,5 x 3 m) a 19 boxů a 20 boxů
  • 2 hříbárny pro 6 – 8 koní se samostatnými výběhy
  • okolí ranče skýtá možnost krásných projížděk na koních
  • k ranči přiléhají výběhy o rozloze 6 ha
  • krytá jízdárna o rozměrech 30 x 60 m s reiningovým povrchem, vybavená tribunami pro cca 500 osob
  • krytá jízdárna o rozměrech 20 x 40 m

Tento ranč pro WRC pořádá kvalifikační závody B a MČR mládeže a dospělých.

Více informací o tomto ranči naleznete zde: https://smartranch.cz/

Hipocentrum Koryčany se nachází na okraji městečka Koryčany. Sportovní a jezdecký areál je kousek od náměstí, ale mimo město. Je obklopen lukami – pastvinami, nedaleko je zámecký park a pak hned okolní lesy Přírodního parku Chřiby. Mírné kopečky lákají k cykloturistice, turistice i houbaření, okolní louky a lesy se dají využít i ke hrám a sportu.

Tento ranč nabízí:

  • ubytování
  • sportovní aktivity: tábory, závody …
  • společenské prostory

Hipocentrum Koryčany pro WRC pořádá kvalifikační závody B a závody D.

Více informací o tomto ranči naleznete zde: https://www.hipo.cz/

Jezdecké centrum Královický dvůr poskytuje veškeré zázemí jak pro koně, tak i jejich majitele. Nabízíme ustájení, pastvu, kolotoč pro koně, venkovní jízdárnu, krytou halu o rozměru 65 x 25m se školicím centrem a novou jezdeckou halu o rozměru 68 x 28 m. Kapacita stájí je nyní více než 70 koní. Královický Dvůr má i svůj vlastní jezdecký klub s klubovnou. Pro jezdce je připraveno zázemí včetně ubytovacích a restauračních služeb.

V tomto areálu můžeme díky pořadatelům HOFITEAM závodit na kvalifikačních závodech B.

Lovecká chata je místem dobrého jídla, pití a aktivního odpočinku v přírodě Litovelského Pomoraví. Rodinný penzion, lovecká restaurace se zázemím dvou sálů a sportovně jezdeckým areálem s minigolfem, hřištěm a okolní kouzelnou přírodou protkanou pěšinami, cyklostezkami a řekou Moravou.

Tento areál pro WRC pořádá kvalifikační závody B, dále závody C a D.

Více informací naleznete zde: https://www.naloveckou.cz/domu/

Prosper horse ranch Čeladná nabízí ustájení koní, výcvikové hodiny a pronájem prostor. Disponuje velkou halou 30×60 m a malou halou 24×40 m. Nabízí také ustájení ve vnitřních boxech s napáječkou i ve velkovních bez napáječky.

Tento areál pro WRC pořádá kvalifikační závody B, dále závody D.

Více informací naleznete zde:https://www.prosper-ranch.cz/

Pár minut od Trenčína, u Ľuborča se nachází rodinný Ranch13. Už po příchodě přes most Vás uchvátí atmosféra, prostředí a božské ticho, místo aut uslyšíte potok, který teče u ranče, zvuky zvířat a šum okolních lesů. Na začátku uvidíte stodolu, kde se pořádají různé akce, dále uvidíte oázu při jezírku, které je plné ryb. Zde můžete relaxovat na lehátkách. Poté zde naleznete saloon, kde se také pořádají nejrůznější akce. Ubytování je zde možné ve stylových, westernových hotelech, kde každý pokoj má svůj tématický příběh. Tento ranch disponuje velkou jezdeckou halou s odděleným opracovištěm a restaurací. Venku na vás čeká spoustu venkovních jízdáen a kruhovek. Také zde naleznete spoustu vnitřních i venkovních boxů, sprchy pro koně a zázemí pro karavany.

Tento areál pro WRC pořádá kvalifikační závody B.

Více informací naleznete zde: https://www.ranch13.sk/

Galloway farma se nachází v obci Roupov nedaleko Přeštic na Plzeňsku, je primárně zaměřena na chov masného skotu plemene galloway a shorthorn. Součástí areálu jsou ale i jatka, bourárna, prodejna masa pocházejícího pouze z jejich chovu a moderní penzion. Věnují se ekologickému zemědělství. Chovají se zde koně plemen appaloosa a quarter horse. Disponují jezdeckou halou 30×60, venkovní jízdárnou 24×50 a kruhovkou o průměru 18 m. Ustájení je zde možné ve venkovních výbězích či boxech.

Tento areál pro WRC pořádá kvalifikační závody B.

Více informací naleznete zde: http://galloway-farma.cz/

Školní statek, Lanškroun, Dolní Třešňovec 21 poskytuje vzdělávání a výchovu žáků SZeŠ pod novým názvem Střední zemědělská a veterinární škola Lanškroun. Předmětem činnosti tohoto typu školského zařízení je zajišťování podmínek pro praktickou výuku žáků ve spolupráci s příslušnou střední školou v rámci hlavní činnosti (tj. v případě SZeŠ Lanškroun chovu HZ převážně koní), vykonávání demonstrační, propagační a poradenské činnosti pro odbornou veřejnost a ověřování vědecké a výzkumné činnosti v souladu s příslušnými právními předpisy.

V tomto areálu pořádá závody typu C Radka Šťovíčková.