Logo

Závody C+D+ pidilidi Horka nad Moravou 23.6.2018 | Ze závodů a akcí | Western Riding Club České republiky

Závody C+D+ pidilidi Horka nad Moravou 23.6.2018
Další články
Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

 

Závody C+D+ pidilidi Horka nad Moravou 23.6.2018

311 C Mládež Western Pleasure All Ages

1. Ludvíčková Marie Tullamore
2. Chvátalová Monika SK SMart Sayo

331 C Mládež Western Horsemanship All Ages

1. Ludvíčková Marie Tullamore 79
2. Majerhoferová Eva Marty Blue Diamond 74
3. Chvátalová Monika SK SMart Sayo 61
0 Beňková Michaela Smart Fantastic Wimpy 0
0 Hradilová Lucie Beauty Surprise 0

338 C Mládež Showmanship at Halter

1. Majerhoferová Eva Marty Blue Diamond 80
2. Chvátalová Monika SK Nu CHex 74

411 C Otevřená Western Pleasure

1. Ludvíčková Marie Tullamore

431 C Otevřená Western Horsemanship All Ages

1. Ludvíčková Marie Tullamore 94

111 D Začínající Western Pleasure

1. Tomanová Anna War Leo Embrace
2. Palasová Anna Zippos King Of Fire
3. Zámečníková Vlasta Joye
4. Chvátalová Monika SK Smartg Sayo
5. Mičolová Veronika Witch On Blue Sky

121 D Začínající Trail

1. Janková Kateřina Avalanche 69
2. Brunová Kateřina Menny Jack 61,5

131 D Začínající Western Horsemanship

1. Brunová Kateřina Menny Jack 78
2. Tomanová Anna War Leo Embrace 77
3. Chvátalová Monika SK Smart Sayo 76
4. Palasová Anna Zippos King Of Fire 76
5. Hradilová Lucie Beauty Surprice 69
6.

Mičolová Veronika

Witch On Blue Sky 69
7. Majerhoferová Eva Marty Blue Diamond 73
8. Beňková Michaela Smart Fantastic Wimpy 71
mimo soutěž

Kněžourová Tereza

Rosey O Rima

438 D Otevřená Showmanship at Halter

1. Janková Kateřina Avalanche 85
2. Majerhoferová Eva Marty Blue Diamond 82
3. Vitásková Sabina Witch On Blue Sky 76
4. Hořínková Johana AP Smart Top Dunnit 71

621 Pidilidi Trail

1. Chvátalová Monika SK SMart Sayo
1. Mišurcová Karolína Black Chex Cherokee

638 Pidilidi Showmanship at Halter

1. Chvátalová Monika SK Nu CHex
1. Palasová Anna Zippos King Of Fire
1. Mišurcová Karolína Black Chex Cherokee