Logo

Časté dotazy | Western Riding Club České republiky

KDE A JAK NAJÍT EVIDENČNÍ ČÍSLA JEZDCŮ, LICENCÍ A REGISTRAČNÍ ČÍSLA KONÍ Z DATABÁZE WRC A ČÍSLA JEZDCŮ A KONÍ Z TABULEK O ZAPLACENÍ PŘÍSPĚVKŮ, POTŘEBNÉ K VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY NA ZÁVODY?

Evidenční čísla jezdců, čísla licencí i registrační čísla koní zjistíte po přihlášení se do členské části databáze WRC (pokud neznáte své přihlašovací kódy, zažádejte si o ně na emailové adrese tajemnikwrc.cz@email.cz Čísla jezdců a koní z tabulek o zaplacení příspěvků najdete v průběžně aktualizovaných tabulkách na těchto webových stránkách v ...

Jaké poplatky mám uhradit?

Při přerušení jakékoli platby (za členství, licenci nebo za koně) na neurčitou dobu (nezaplacení do termínu placení poplatků v daném roce, nezaplacení i v řádu několika let) je při obnově vždy k dané položce (členství, licence, kůň) připočítán jednorázový poplatek dle aktuálního sazebníku plateb. Pokud si nejste jistí, kontaktujte Tajemníka.

Kde najdu registrační čísla pro vyplnění objednávky plateb, pokud mám do doby uhrazení příspěvků omezený vstup do databáze?

Registrační čísla osob nejsou v objednávce plateb vyžadována. Požadované registrační číslo koně můžete v případě jeho neznalosti vynechat nebo nahradit například rokem narození koně.

Kde najdu číslo účtu WRC ČR pro platbu příspěvků?

Číslo účtu WRC na stránkách nenajdete. Příspěvky je možné platit pouze jedním způsobem (viz Informace o WRC - Členství ve WRC - Jak platit členské příspěvky) - stáhnete si objednávku plateb, po vyplnění ji odešlete na tajemnikwrc.cz@email.cz, obratem Vám přijde faktura a tu zaplatíte.

Co je číslo z tabulky o zaplacení? Kde ho najdu?

Tabulky jsou zavěšeny na webu WRC a pravidelně aktualizovány; jde o tři tabulky - pro dospělé, mládež a koně; jsou v nich uvedeni všichni, kteří zaplatili příspěvky od počátku nového roku; číslo zde přidělené se každým rokem mění (není přiděleno trvale jako evidenční číslo); tabulka je zřízena pro možnost kontrolování oprávněnosti startu na závodech WRC.

Co je evidenční číslo, číslo licence? A jak je zjistím?

Evidenční číslo (pro člena nebo koně) je uvedené v databázi a k jeho získání je nutný přístup do databáze (login a heslo). Číslo licence jezdce je přidělováno po splnění zkoušky a zaplacení příspěvků. Je taktéž k nalezení v databázi.

Jak se dostanu do databáze WRC?

Jsou nutné následující kroky: A) mít zaplaceny příspěvky na daný rok B) od webmastera získat login a heslo (napište si o ně na webmaster@wrc.cz) C) po prvním vstupu do databáze doporučujeme heslo změnit

Dostanou členové či koně průkazky?

Od roku 2010 se žádné průkazky nevydávají. Vše se eviduje na těchto webových stránkách v databázi.