biochemic
kokardy
sedlo
medalile
pohar03
pohar02
pohar01
pavlica150
F1
rr
neptus
dhElektro
skalka
padoch
Zajac
wrc
RancPodPomezi
bp
Tuskulum
 
 

Novinky     Galavečer WRC ČR 23.11.2019 od 17.hod.

47. ze 678 položek
 
Galavečer WRC ČR  23.11.2019   od 17.hod.

Galavečer WRC ČR 23.11.2019 od 17.hod.

Rok uběhl jako voda a dámy mohou opět "oprášit" krásné róby a pánové své obleky.

Jak již je krásnou tradicí, členové WRC, rodinní příslušníci a příznivci Western Riding Clubu ČR se mohou sejít, pobavit se a mimo to si mistři a šampioni WRC ČR odnesou ceny v hodnotě 300.000,- Kč.

A na koho ze šampionů se usměje štěstí tentokrát? Opět se díky dlouholetému sponzorovi firmě Sedlářství Toma Zajace bude losovat nádherné westernové sedlo .


Galavečer budou moderovat již osvědčení moderátoři Roman Vojtek a Petra Vojtková.

Letošní Galavečer WRC se bude opět konat ve velkém kongresovém sále v 1. patře INTERHOTELU Moskva ve Zlíně ****

(více informací najdete na http://hotelmoskva.cz/).

Je však NUTNÉ SI PŘEDEM OBJEDNAT VOUCHERY (vstupenky a místenky ke stolům), a to ČLENOVÉ I NEČLENOVÉ WRC ČR!! Počet míst je omezen.

Vouchery si prosím objednávejte CO NEJDŘÍVE prostřednictvím emailu: galavecerwrc@seznam.cz. V objednávce (stačí do textu emailu) uveďte vždy počet osob, jméno, příjmení a poznámku "člen" nebo "nečlen" klubu (z důvodu ověření členství ve WRC ČR). Na základě Vaší elektronické objednávky Vám zašleme údaje potřebné k platbě za vstupné pro nečleny Western Riding Clubu ČR a po jejím uhrazení na uvedený účet Vám následně pošleme emailem voucher s číslem stolu, u kterého budete mít rezervovaná místa. Tento systém je nutný mimo jiné ke zjištění počtu osob, pro které se bude připravovat raut.

Členové WRC ČR a sponzoři klubu mají vstup zdarma, vstupné pro nečleny je 350,- Kč za osobu. Vstupné pro nečleny klubu jsme zavedli proto, abychom přehnaně nečerpali finance klubu, ale zároveň abychom umožnili účast na Galavečeru WRC ČR i širší veřejnosti, rodinným příslušníkům a přátelům členů Western Riding Clubu i ostatním příznivcům westernového sportu.

Pro všechny účastníky Galavečeru WRC ČR, kteří mají zájem i o ubytování přímo v místě konání na INTERHOTELU Moskva **** ve Zlíně.

Interhotel Moskva a.s.,náměstí Práce 2512, 760 01 Zlín
+420 603 530 726 | provoz@hotelmoskva.cz

Další možnost ubytování je za velmi zvýhodněnou cenu u sponzora WRC ČR v hotelu Tuskulum ve Zlíně.

Doprava do hotelu z Galavečeru je zajištěna, v ceně ubytování je snídaně. Objednávky u p. Davida Zdráhala na tel. čísle 603 547 340.

1 jednolůžkový pokoj se snídaní : 1.390,- Kč

1 dvoulůžkový pokoj se snídaní : 1.490,- Kč


V případě jakýchkoliv nejasností ohledně Galavečeru WRC ČR 2019 volejte na tel. č. 603 547 340 (pan David Zdráhal), který rád odpoví na všechny Vaše dotazy a pomůže danou věc vyřešit.

Pozvánku na Galavečer WRC ČR 2019 najdete ZDE.

VŠECHNY VÁS SRDEČNĚ ZVE A TĚŠÍ SE NA VÁS PREZIDIUM WRC ČR.

 
© 2020 Galavečer WRC ČR 23.11.2019 od 17.hod. | Novinky Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: