biochemic
kokardy
sedlo
medalile
pohar03
pohar02
pohar01
pavlica150
F1
rr
neptus
dhElektro
skalka
padoch
Zajac
wrc
RancPodPomezi
bp
Tuskulum
 
 

Články     Archiv     2014     Informace k volební valné hromadě a galavečeru 2014

2. ze 13 položek
 
Informace k volební valné hromadě a galavečeru 2014

Informace k volební valné hromadě a galavečeru 2014

Vážení členové WRC ČR,

jak jste již byli informováni, stávající Prezídium ve složení Vlastimil Sedláček, Bronislav Krzystek a jmenovaný tajemník Aneta Krzystková a hospodářka paní Boková ke konci kalendářního roku odstoupí ze svých funkcí.

Z toho důvodu se Prezídium rozhodlo vyhlásit volební valnou hromadu. Termín bude 13. prosince 2014, před galavečerem, na kterém proběhne vyhlášení a ocenění šampionů. Akce se bude konat v sále Horecké stodoly v Horce nad Moravou od 17 hodin. Členové původního Prezídia nebudou znovu kandidovat. Důvod pro stanovení voleb na prosinec je logický, protože nové Prezídium si může v předstihu chystat rozpočet a nový soutěžní rok, stávající Prezídium ukončí hospodářský rok a předá podklady novému Prezídiu. Dále je nutné předat do začátku kalendářního roku 2015 agendu tajemníka, jelikož se od ledna začnou vybírat členské příspěvky na novou sezónu.

Za poslední dvě období se WRC stabilizovala, členská základna meziročně roste, zpřesnila se evidence a způsob výběru členských příspěvků (jediný zdroj příjmu WRC), zavedly se nové soutěže pro nejmenší, úspěšně reprezentujeme WRC na MEC atd.

Proto má odstupující Prezídium zájem, aby se WRC dále rozvíjelo a chce být nápomocné při předání a „rozjezdu“ nového Prezídia radou a zaučením (bude-li o to zájem). To je důležité především ve funkci tajemníka.

Vážení členové, určitě jsou v řadách WRC dobří manažeři a vhodní kandidáti na posty Prezidenta a Viceprezidenta. Takže se rozhlédněte, promluvte s kamarády a podávejte návrhy. Důležité je, aby se navrhovaní kandidáti domluvili, jak budou spolupracovat a hlavně měli představu o tom, koho si vyberou za tajemníka a hospodáře. Vhodné by bylo, kdyby do voleb šli jako tým.

Jmenovaný tajemník si musí dobře rozumět s PC, být pečlivý a hlavně nekompromisní, hospodář musí mít znalosti s vedením jednoduchého účetnictví a nemusí být členem WRC.

Další výkonná složka je dobře fungující Sportovní komise a Kontrolní a revizní komise. Oběma komisím ještě nekončí volební období, ale logické by bylo, kdyby proběhla volba i těchto komisí a tím se sjednotilo volební období všech orgánů WRC. Legislativně správně to lze provést tak, že valná hromada odvolá členy obou komisí a potom můžou proběhnout nové volby. Pro tento případ si, prosím, nachystejte i vhodné kandidáty do Sportovní komise a Kontrolní a revizní komise.

Aby volba proběhla jak má, musí delegáti jednotlivých sekcí odevzdat při prezenci řádně vyplněný formulář Plné moci (je ke stažení na webu).

Vážení členové WRC, přejeme si, abyste se všichni aktivně zapojili do výběru nového vedení, abyste zvolili ty nejlepší a aby se WRC dále rozvíjelo.


Vlastimil Sedláček

Bronislav Krzystek

 
© 2020 Informace k volební valné hromadě a galavečeru 2014 | 2014 Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: