Slide 20
SLIDE 19
SLIDE 18
slide 17
slide 16
slide 15
SLIDE 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10
slide 9
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
SLIDE 1
 
 

Články     8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

Archiv (76)    Historie (1)    Informační servis Prezidia (0)    Ostatní (0)    Ze závodů a akcí (79)   
5. ze 156 položek
 
8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

C311 Mládež Western Pleasure

1. Sobotková Sophie Justys Hope Future
2. Fidlerová Andrea Wild Fire Dee
3. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar
4. Špánoková Adéla Abigale Jane Valley
5. Jestřábová Lilly Kety

C Mládež Trail All Ages

1. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar 68,0
2. Jestřábová Lilly Kety 67,0
3. Špániková Adéla Abigale Jane Valley 56,0
Staffa Jakub Elis 0,0
Fidlerová Andrea Wild Fire Dee 0,0
Kreichová Jitka Vanilka 0,0

C Mládež Western Horsemanship All Ages

1.

Špániková Adéla

Abigale Jane Valley 64,0
2. Jesřábová Lilly Kety 56,5
3. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar 54,5
4. Málková Michaela Jane´s Yogi Jess 52,0
5. Staffa Jakub Elis 43,0
6. Kreichová Jitka Vanilka 38,5
Fidlerová Andrea Wild Fire Dee 0,0

C338 Mládež Showmanship at Halter

1. Nekolová Nela Big Time Blues 73,0
2. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar 72,0
3. Fidlerová Andrea Amazing Princess Dee 18,5

C352 Mládež Hunter Under Saddle

1. Nekolová Nela Big Time Blues
2. Sobotková Sophie Justys Hope Future
3. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar
4. Ritschelová Natálie Mac Quade Bears
5. Málková Michaela Jane´s Yogi Jess
6. Špániková Adéla Abigale Jane Valley

C353 Mládež Hunt Seat Equitation

1. Nekolová Nela Big Time Blues 69,5
2. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar 58,5
3. Špániková Adéla Abigale Jane Valley 47,0

C401 Reining All Agess Open

Kaňková Lucie Sk Cocoas Rooster 0,0
Doležal Miroslav Flash Those Chex mimo soutěž
Doležalová Blanka Kam Iongun Victory mimo soutěž
Doležal Miroslav HH In LOve With Hannys mimo soutěž

C411 Western Pleasure Open

1. Hejduková Martina First Little Jac
2. Fidlerová Andrea Wild Fire Dee
3. Zábojová Maria Sweet Golden Express
4. Mlčochová Jitka Neon Dancing Boy
5. Böhmová Tereza Lenny´s Shy Boy

C431 Western Horsemanship All Ages Open

1. Hejduková Martina First Little Jac 60,5
2. Koudelka Josef Sean Daien Boabate 56,5
3. Macáková Linda Whitestar Eddy Jacs 55,5
4. Fidlerová Andrea Wild Fire Dee 55,0
5. Zábojová Maria Sweet Golden Express 48,5
6. Böhmová Tereza Lenny´s Shy Boy 26,5

C421 Trail All Ages Open

1. Mlčochová Jitka Neon Dancing Boy 72,0
2. Fidlerová Andrea Wild Fire Dee 68,5
3. Hejduková Martina First Little Jac 67,5
4. Macáková Linda Whitestar Eddy Jacs 63,0
5. Krejčová Hana Magic Belle Rooster 59,5
6. Koudelka Josef Sean Daien Boabate 59,0
Jančík Petr Special Impulsions mimo soutěž
Brunová Monika Menny Jack mimo soutěž

C438 Showmanship At Halter Open

1. Zábojová Maria Sweet Golden Express 75,0
2. Krejčová Hana Magic Belle Rooster 66,0
3. Zábojová Ellen Maria Ronnie Red Bar 61,0
4. Fidlerová Andrea Amazing Princess Dee 36,0

C446 Ranch Riding Open

1. Macáková Linda Whitestar Eddy Jacs 65,0
2. Koudelka Josef Sean Daien Boabate 63,0

D101 Začínající Reining All Ages

1. Kaňková Lucie Sk Cocoas Rooste 63,5
Doležal Miroslav Flash Those Chex mimo soutěž
Doležalová Blanka Kam Iongun Victory mimo soutěž
Doležal Miroslav HH In Love With Hannys mimo soutěž

D111 Začínající Western Pleasure All Ages

1. Fidlerová Andrea Wild Fire Dee
2. Sobotková Sophie Justys Hope Future
3. Málková Michaela Jane´s Yogi Jess
4. Zábojová Maria Sweet Golden Express
5. Böhmová Tereza Lenny´s Shy Boy

D121 Začínající Trail All Ages

1. Zábojová Maria Sweet Golden Express 70,5
2. Fidlerová Andrea Amazing Princess Dee 67,5
3. Krejčová Hana Magic Belle Rooster 66,0
4. Böhmová Tereza Lenny´s Shy Boy 65,5

D131 Začínající Western Horsemanship

1. Fidlerová Andrea Amazing Princess Dee 71,5
2. Zábojová Maria Sweet Golden Express 70,5
3. Böhmová Tereza Lenny´s Shy Boy 67,5
4. Macáková Linda Whitestar Eddy Jacs 67,0
Papežová Tereza LV He Is Smart 0,0

D138 Začínající Showmanship at Halter All Ages

1. Krejčová Hana Magic Belle Rooster 77,0
2. Zábojová Maria Sweet Golden Express 74,0
3. Nekolová Nela Big Time Blues 67,0
4. Fidlerová Andrea Amazing Princess Dee 52,5

D621 Pidilidi Trail s vodičem krok 3-10 let

1. Záboj Martin Pavel Sweet Golden Express
1. Záboj Martin Pavel Vivi Fancy Deluxe

D621 Pidilidid Trail bez vodiče krok 6-10 let

1. Staffová Eliška Elis

D631 Pidilidi Horsemanship krok, klus 6-10 let

1. Staffová Eliška Elis

 
© 2019 8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody | Články Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: